image
image

Kalendář akcí a událostí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9
Víkendové – Masopustní Menu
10
Víkendové – Masopustní Menu
11
Víkendové – Masopustní Menu
12 13 14
Valentýnské MENU
15 16 17 18
19 20 21 22 23
Víkendový speciál "BURGERY".
24
Víkendový speciál "BURGERY".
25
Víkendový speciál "BURGERY".
26 27 28 29 1 2 3
Drobečková navigace

Úvod > Klub > Klubové aktuality > První reprezentace mládeže našeho golfového klubu.

První reprezentace mládeže našeho golfového klubu.



Datum konání:
3.5.2022

RMTM MORAVA CUP 2022

30.4. Šilheřovice a 1.5. Kravaře

Náš golfový klub zaznamenal první klubovou reprezentaci.
Jedná se o sérii turnajů v rámci Moravské tour mládeže MORAVA CUP. Tato soutěž je určena pro všechny děti a mládež ve věku od 5 do 18 let, splňující dle propozic podmínky pro zařazení do některé z vypsaných kategorií hry na 18, resp. 9 (benjamínci) jamek. Výsledky se započítávají do mládežnického žebříčku ČGF pro rok 2022.

Pro mnohé to byly první turnaje na velkém hřišti, přesto spousta z našich reprezentantů skončila na „bedně“, včetně celkových vítězství v kategorii. Soupeři tak zjistili, že na golfové mapě existuje Golf Klub Lhotka.

Sestava GKL:

Benjamínci – Pavlišová Eveline, Černický Kristián, Langer Filip, Langer Matyáš, Svobodová Naďa

7-12 let hcp 28,5 - 54: Cigánek Adam, Baják Ondřej, Toman Ondřej, Novák David, Jäger Kryštof, Langerová Bára, Michálek Tobiáš

13-16 let hcp 28,5 - 54: Riedichová Tereza, Schramm Jiří, Bischof Anna, Ligocká Vanesa, Pesch Andreas, Foldyna Marek, Mazur Petr, Sládeček Samuel, Ondriášová Vanessa, Madecki Matyáš, Kornaková Aneta

15-18 let hcp 0 – 28,4: Krupník Josef

VELKÁ gratulace všem, kteří získali medaili, a VELKÉ poděkování úplně všem za vynikající reprezentaci GKL.
Děkujeme rodičům za podporu svých dětí a trenérům za přípravu, která začíná nést „ovoce“.

 

Výsledky – Šilheřovice 30. 4.

13–16 let 1. Riedichová Tereza, 2. Schramm Jiří, umístění v první „desítce“ spojené se zlepšením hcp - Bischof Anna, Ligocká Vanesa

7 – 12 let 1. Cigánek Adam, 3. Baják Ondřej

 

Kravaře 1. 5.

13-16 let 

1. Sládeček Samuel (snížení hcp z 39,8 na 12,2), 4. Ondriášová Vanesa (snížení hcp z 54 na 26,3), výkony spojené ze zlepšením hcp - Ligocká Vanesa,  Madecki Matyáš, Kornaková Aneta

7-12 let 

1. Cigánek Adam, 3. Baják Ondřej

Benjamínci – 3. Langer Filip, 4. Langer Matyáš, 5. Černický Kristián, 6. Svobodová Naďa