11. 09. 2018

Tréninky pro děti - poděkování a novinky

Dovolte nám, abychom jménem celého našeho týmu a zejména Petra Konečného, poděkovali všem rodičům za období, ve kterém k nám vodili své děti na tréninky golfu. Je radost vidět tolik dětí, které si přišly zkusit golf, a věříme, že řada z nich u tohoto sportu i zůstane. Pokud ne hned, tak určitě později.

Jak jistě víte, naše trenérka dětí Veronika Holišová sama čeká dítě, takže nemůže po nějakou dobu vaše děti trénovat. Jakmile to ale bude možné, tak se opět vrátí, což předpokládáme, že bude na jaře příštího roku. Každopádně by byla velká škoda tréninky zrušit, takže jsme se rozhodli Vám nabídnout pokračování s novou trenérkou, a to Hanou Chmurovou, která má velké zkušenosti s tréninky dětí.

Tréninky budou probíhat v  pondělí, středu a ve čtvrtek. Nyní již za poplatek 1 000,- Kč za dva měsíce, při četnosti tréninků 1x týdně. Částku můžete uhradit až u prvního tréninku. V ceně je zahrnuto také občerstvení a nějaké drobné dárky do soutěží.

Začali jsme 3. 9. 2018 a skončíme na konci října, kdy je možné ještě trénovat venku. Na zimní období v případě Vašeho zájmu, zajistíme tělocvičnu, aby bylo možné trénovat v měsíci listopadu a následně od ledna do března 2019.

Více se dozvíte zde »

Věříme, že se s Vámi a Vašimi dětmi opět setkáme u nás na Golf parku Lhotka.